Vasario 15 dieną, kai visi darželio vaikai rinkosi į renginį „LIETUVOS GIMTADIENIO SVEČIAI“, priešmokyklinukai „Spindulėliai “ neatvyko, nes sirgo. Jie turėjo atstovauti Estiją. Smagu, kad „Spindulėlių“ ir „Svirpliukų“ susitikimas įvyko vėliau, kurio metu skambėjo estų, latvių, ukrainiečių ir lietuvių eilės, dainos ir šokiai. Vaikai mokėsi sveikintis estiškai, latviškai, ukrainietiškai. Spindulėliai mokė draugus estiškai skaičiuoti. Pasibaigus muzikiniams pasirodymams, priešmokyklinukai „Spindulėliai“ pakvietė svečius į grupę pasižiūrėti parodos „Ką pasakoja seni daiktai“, filmuko apie Estiją, išbandyti savo žinias viktorinoje "Mano Lietuva". Vaikai atsakė į klausimus apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, asmenybes, Lietuvos valstybės simbolius, džiaugėsi, kad gali pasidalinti skirtinga patirtimi, pasimokyti vieni iš kitų. Atsisveikinome su "Svirpliukais" iki naujų susitikimų. Tikimės, kad susitikimas palietė vaikų širdeles, skatino didžiuotis savo šalimi ir domėtis kaimyninėmis šalimis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Violeta Pečentauskienė