Prasidėjus renovacijai mokykloje-vaikų darželyje „Eglutė“, priešmokyklinukai „Spindulėliai“ ir mokyklos ketvirtokai įsikūrė jaukiose „Saulės“ gimnazijos klasėse. Tiek vaikams, tiek tėveliams pirmomis dienomis kilo nerimas, kaip seksis vaikams įsijungti į mokyklos gyvenimą. Tačiau visos baimės greitai išsisklaidė, nes pajutome, kad čia esame visada laukiami su šypsena ir meile. Turime puikias sąlygas vesti pamokas, veiklas jaukioje mokyklos lauko teritorijoje, aktyviai sportuoti mokyklos stadione, salėje, pusryčiauti ir pietauti erdvioje mokyklos valgykloje. Visada esame laukiami ir šalia įsikūrusiame STEAM centre. Dėkojame „Saulės“ gimnazijos direktorei Nijolei Zabukienei ir visai mokyklos bendruomenei, gimnazistams už šiltą priėmimą, nuolatinį dėmesį, galimybę atrasti naujus dalykus bei įtvirtinti tai, kas žinoma.

Parengė mokytojos metodininkės Audronė Nikštuvienė, Violeta Pečentauskienė ir Valda Venclovienė