Jaunieji uteniškiai – „Svirpliukų“ grupės ugdytiniai susipažino su permainomis viešojo transporto sektoriuje: naujais elektra varomais žemagrindžiais autobusais, patogiu uteniškiams tvarkaraščiu bei tvariu judėjimu gimtajame mieste. Nors kelionės maršrutas buvo trumpas: Gegužės g. stotelė – Utenio a. stotelė, tačiau pilnas patirčių ir gerų emocijų. Smagu, kad Utena keičiasi, kad visi miestelėnai gali patogiau planuotis savo keliones mieste.

Parengė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Bakšienė