Organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ kasmet organizuoja Solidarumo bėgimą. Šiais metais jis dešimtas! Iniciatyvos metu surinkta parama leidžia organizacijai kurti geresnę ateitį sunkumus patiriančioms bei pagalbos stokojančioms šeimoms bei vaikams, o iniciatyva padeda ugdyti solidarumą, bendrystę, skatinti pagalbą ir palaikymą šalia esantiems.

Prie Solidarumo bėgimo prisijungė ,,Smalsiukų“, „Boružiukų“, „Svirpliukų“ bei „Spindulėlių“ grupių vaikai su savo mokytojomis. Apie empatiją su vaikais kalbamės dažnai. Amerikiečių psichiatras Dr.Danielis J.Siegelis ir jo kolegė psichoterapeutė Tina P.Brayson empatiją apibrėžia kaip ,,gebėjimą suprasti kito žmogaus padėtį, o prireikus nelikti abejingam ir imtis veiksmų siekiant padėti“. Su vaikais aptarėme, diskutavome apie tai, kad yra pasaulyje vaikų kurie negali turėti žaislų, negali kiekvieną dieną būti sotūs ir džiaugtis vaikyste. Vaikai išsakė savo mintis, pareiškė norą padėti. Pasipuošę plakatais ir spalvingais lipdukais, šviečiant rudeninei saulei iškeliavome į parką. Smagiai pabėgioję ir pažaidę beržų apsuptyje, surinkę paramą jaučiamės prisidėję prie gerų darbų sąrašo.

Dėkojame vaikų tėveliams, mokytojoms, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie paramos. Surinktas lėšas (128 Eur.) pervesime į organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ sąskaitą.

Tegul gerumas mus vienija!

Parengė mokytoja metodininkė Rita Katinienė