Gyvūnų tema vaikams yra viena mėgstamiausių, vaikai myli gyvūnus, žavisi ir noriai pasakoja apie patirtis su jais.

Visą savaitę  ,,Boružiukų“ grupės vaikai dalyvavo aktyviose veiklose apie gyvūnus. Visiems patiko žaidimas ,,Kas maišelyje gyvena" - vaikai iš maišelio traukė įvairias gyvūnų figūrėles, daugumą gebėjo įvardinti, nustebo pamatę tikrus elnio ragus, išvardino pagrindines ragų savybes, prisiminė kitus raguotus gyvūnus.

Norėdami daugiau sužinoti apie arklius ,,Boružiukai" apsilankė Kraštotyros muziejuje, ten dalyvavo edukacijoje ,,Mamyte pirk man žirgelį".  Muziejaus darbuotoja išsamiai papasakojo ir parodė vaikams medines arklių skulptūras, tikrus pančius, lankus, žvangučius, balną  ir arklių ,,batus“  - pasagas. Vaikai galėjo pasėdėti vežime su šienu, pakilnoti pančius. Pasigamino žirgelius su karčiais, miklino pirštukus bandydami verti ir užrišti mazgą.

Daugiausia vaikų dėmesio sulaukė veikla ,,Mano augintinis". Multimedijos pagalba buvo rodomos vaikų nuotraukos su jų augintiniais. Vaikai papasakojo grupės draugams apie juos ir ką veikia kartu. Daug reakcijų sulaukė nuotraukos su egzotiniais gyvūnais, tokiais kaip liūtas, krokodilas, aštuonkojis, vėžlys ir kupranugaris .

Tokios veiklos padeda vaikams lengviau įsiminti jiems nežinomus žodžius, taip pat  įgauti daugiau pasitikėjimo savimi,  pamatyti daug įdomių dar nežinomų gyvūnų ir svarbiausia džiaugtis kartu su draugais savo pasiekimais.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Žlabickienė