Pirmoji ponia D. Nausėdienė jau trečius metus iš eilės kviečia Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius tautiečius kartu kurti kalėdines puošmenas, linki, kad iš visų Lietuvos kampelių, iš pasaulio lietuvių bendruomenių įvairiuose žemynuose atkeliavę angelo sparnai įkvėptų ryžto bendram, kūrybingam ir stebuklingam gyvenimo skrydžiui.

Jau antrus metus prie D. Nausėdienės akcijos džiugiai prisijungia ir „Svirpliukų“ grupės bendruomenė. Mažieji kūrėjai kartu su mokytojomis kūrė ir dekoravo baltus skirtingo dydžio angelo sparnus, kurie papuoš Prezidentūros eglę ir bus dovanojami čia šventiniu laikotarpiu apsilankiusiems žmonėms bei meno kolektyvams.

Bendri darbai ir kūryba suteikia ypatingų galių išskleisti gėrio, grožio ir gerumo sparnus mūsų Tėvynėje, smagu, kad ir mes esame jos mažytė dalis.

Parengė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Bakšienė