Šios savaitės tema „Gyvenu Utenoje“, todėl vasario 1 dieną, ketvirtadienį „Svirpliukų“ grupės ugdytiniai susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Marijumi Kaukėnu.

Mažieji Utenos miesto gyventojai susipažino su mero kabinetu, uždavė iš anksto apgalvotus ir parengtus klausimus, apsilankė Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje, mokėsi balsavimo taisyklių, naudojosi mikrofonais.

Meras linksmai bendravo su vaikais, džiaugėsi turiningu susitikimu, palydėjo vaikus, palinkėjo ir toliau domėtis bei pažinti savo gimtąjį kraštą. Dėkojame merui Marijui Kaukėnui ir Roko mamai Aistei už šiltą priėmimą, nuoširdų bendravimą ir naujas patirtis.

Parengė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Rasa Bakšienė