“Viščiukų” ir “Bitučių” grupių vaikai turėjo puikią galimybę aplankyti Kasparo mamytę Vismantę, kuri darbuojasi savo įkurtoje “Šviesu” studijoje. Čia vaikus pasitiko erdvi, kūrybiška, žaisminga, lavinanti fantaziją aplinka. Pirmiausia Vismantė visus pakvietė pasveikinti saulytę kiek kitaip, atliekant jogos pratimus, kurie sušildė ir teigiamai nuteikė naujiems potyriams. Oro jogos metu vaikai galėjo pajusti paukščių skrydį, atsipalaiduoti ir pasvajoti. Ankstyvojo amžiaus vaikų veiklose svarbų vaidmenį atlieka judrūs žaidimai. Pasiūlytos estafetės vaikus pradžiugino. Ugdant stambiąją motoriką vaikai tampa fiziškai stipresni, labiau pasitiki savimi. Vaikai noriai dalyvavo jiems pasiūlytose veiklose, bet smagiausia buvo patiems susirasti jiems patinkantį žaisliuką ir su juo pažaisti.

Bendradarbiaudami su tėveliais pateikiame vaikams įdomesnes, įvairesnes, kūrybiškesnes veiklas, kas padeda sparčiau pažinti supantį pasaulį ir tobulėti.

Dar kartą dėkojame Kasparo mamytei Vismantei už nuostabų, šiltą, šviesų, žaismingą, turiningą, smagų laiką kartu.

Parengė ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Aušra Paškevičienė